uno_universal: (Default)
[personal profile] uno_universal
At RNAD Priddy’s Hard, Gosport, Gladys Mingay, aged 19, and Gladys Cox, aged 39, weighing RDX explosive for filling naval two pound shells, July 1944.
(Your picture was not posted)
carabaas: (Default)
[personal profile] carabaas
16 августа в отеле «Премьер Палас» состоялась летняя встреча туристического клуба «Знакомим с Израилем». Клуб объединил туроператоров по направлению, журналистов, друзей Израиля.

IMG_3524

Неформальная часть «Знакомства с Израилем» проходила в дружеской атмосфере. Были конкурсы, викторины, розыгрыши. И приятное общение.

Read more... )

(no subject)

18 August 2017 21:50
robofob: каченя з word (Default)
[personal profile] robofob
Отець Іларіон на рік мене молодший, але як казали покійна баба Вєра "на десять більший".
"Мумии курят гашиш."
Ще в школі він був уже поетою-аванґардистом.
Ілля збирав усе, що було надруковане. Підлітками ми вже крали в трьох миргородських магазинах новоприбулі книжки, ховаючи їх під сорочки. Ілля в цьому, здається, не брав участи – але його бібліотека... Це єдине на моїй пам'яти зібрання, де є дев'ятитомній Фолкнер, так, саме він, чорний! Двадцять років тому я запропонував йому, як помре, відказати мені у спадок. Все ще чекаю :)
Якось були ми з ним в гостях у дяді Володі "на тому дворі". Це ще Миргород, але вже не зовсім, тобто "часний сектор", як то мовиться суржиком. Так ото ж... Тоді ми приїхали туди двома велосипедами. Іларіон нормальним, а я "Десною". Випили, звісно. (Місцеві цигани, бачачи мене, сидячим на багажнику "Дєсни" в чорній косусі, чоботах "казакі" й зі кошмарною чорною бородою, сміялися до ковіньок.) Й поночі їхати назад, на центральну благословену вулицю Гоголя.
Отож їдемо. Темно, як у відьми в піхві. Й тут збоку виїжджа легковий автомобіль. Штовха мене в бік і їде собі. Я ж втримався, руль вивернув, видихнув, уссявся й далі. Наганя отець Іларіон:
- А ты, оказывается, умеешь на велосипеде ездить.
Це була найбільша похвала в моєму житті, й я досі пишаюся.

гендерное

18 August 2017 21:15
dark_hunter: (Default)
[personal profile] dark_hunter
Из всех гендерных концепций мне ближе всего вот эта: что женщина обладает божественной природой от рожденния, просто в силу того, что родилась женщиной, а мужчина добывает свою божественную природу в бою.

Причем под боем не обязательно подразумевается сражение в прямом смысле. Хватит любой ситуации, где ставки высоки, а победа не гарантирована.

Но, в отличие от большинства сторонников этой концепции, я не считаю, что такие штуки гвоздями прибиты к физическому полу. Физический пол смещает удобный для данного существа баланс в одну из сторон, вот и все.
homo_feriens: (coffe)
[personal profile] homo_feriens
Літа все менше лишається.
Брат приїхав у коротку відпустку за тривалий час. Складається так, що на день Незалежності він знову від'їде.
До його приїзду - як на замовлення - вдруге розцвів кактус. Саме того дня.
Переборюю денну спекотну втому. Ввечері намагаюся хоч трохи приділити вправам. А не відразу падати й засинати.
Багато в чому відчувається застій. Але від себе роблю все належне. Тому, проаналізувавши, зрозуміла, що річ точно не в мені.
Ще зрозуміла, що літа ще трохи. І хочеться ще хоч раз зустріти літній світанок. Може навіть на березі Дніпра. Але то думки. Реальність знову схиляє до монотонності.
Трохи скучаю за тим, хто на злагодженні бригади: не у вирі подій, але й не зі мною. Але - знову ж - так треба.
Балансую між бажанням творчості-яскравості і "тихо, зачаїся, відсутність новин - теж добрі новини, стагнація - перед новим ривком". P.S. А ще дуже-дуже залипла на цю поезію: https://www.youtube.com/watch?v=0nmq5EZQHsk

(no subject)

18 August 2017 21:07
robofob: каченя з word (Default)
[personal profile] robofob
Дід були запеклий сталініст. Такий висновок я роблю з півтораметрового портрету Сталіна, який дістався по його смерти дядькові разом з машиною "Жиґулі" й двоствольною крісою.
Спочатку партія кинула його на вірьовочну фабрику, там Дід вирощував коноплі навкруг Миргорода. Мабуть, хороші мотузки робив (уже потім опісля з місцевими панками никаючи селами чув я "оце твій дід тут хорошу посадку робив"). Потім призначили його директором колгоспного ринку. З цього ми мали ті ж таки "Жиґулі", якими дід встиг покерувати один раз. Вийшов з машини, нахиливсь шнурівку поправити, та й усе. Так, нахилившись, і закінчив свій шлях, з Миргорода через Берлін до Миргорода.
Двоюрідний братік запам'ятавсь містянам тим, що мале кидало з третього поверху на гольову лисому перехожому помідори, а як той матюкавсь, кричав "я дірєктор ринка!". (Тепер він політолог, і кричить приблизно те ж саме :).
Привіз звідтіля "уголок". Кутній диван з дзеркалами, прикрашений товстенькими ангелятками, й стіл. Баба, сівши перший раз, диван репнули, й з нього пострибали срібні монети, ліком на сто сорок. Що з ними потім зроблено, історія замовчує, але останню я, взявши показати одноліткам, загубив у підвалі, де була наша схованка тіпу "штаб Тімура". (Кажуть, отець Іларіон й досі кожнороку споряджує туди експедицію шукать "медальона вирібу Альбрехта Дюрера" :). Стіл з лев'ячими лапами потім тітонька віддали подрузі за музикальний центр. Скільки б проїснував той центр, невідомо, але тітонька досі, заходячи в гості до подруги, сіда за стіл по-хазяйськи.
uno_universal: (Default)
[personal profile] uno_universal
mabellonghetti:

Isabella Rossellini photographed by Bob Frame, 1991
(Your picture was not posted)
tranquiler: (Default)
[personal profile] tranquiler
20170818_181252
В наших краях среди простых теток (типа малярш, шпалоукладчиц и прочего пролетариата) существует фраза: "та у нее там все мохом поросло" (про знакомую, давно не ведущую половую жизнь). В этом контексте название базы отдыха звучит весьма фривольно...
ukurainajin: (Default)
[personal profile] ukurainajin
Jeff Wayne's Musical Version of «The War of the Worlds»

Випадково згадав про чудовий симфо-роковий мюзикл «Війна світів (The War of the Worlds)» Джеффа Вейна за мотивами книжки Веллса. Колись титульну тему з нього тулили як супровід всюди, де можна і не можна, і мене досі дивує, як хтось не чув жодного разу бодай це. Хоча й інших композицій, що запам'ятовуються, там вистачає. Наприклад, оця лірична, або друга за нею, моя улюблена:Це з модернізованого рімейка «The New Generation. Alive on Stage». До оригінальної аранжировки я більше звик, але тут енергічне барвисте шоу, що його не дуже псує навіть надумана вступна сцена на Марсі,.. та ще Ліам Нісон у вигляді голограми. :)
Раджу слухати цілком класичну версію 1978, а також дивитися шоу, у якій версії знайдете, навіть можна без Нісона.

(no subject)

18 August 2017 20:24
robofob: каченя з word (Default)
[personal profile] robofob
Діда звали – Віталій. У тридцять третьому воно приповзло напівмертве до воєнкомату, вимовило ім'я. "Что это за имя, "Виталий"? Нет такого, будеш Виктор!", й став артилеристом.
levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe

За прошедшие сутки в АТО боевики 27 раз открывали огонь. Двое украинских военных получили ранения. Сегодня боевики выпустили более 60 мин по позициям у Крымского
Наблюдатели СММ ОБСЕ зафиксировали в зоне проведения АТО с начала года 350 жертв среди мирного населения, 65 гражданских погибли, сообщил заместитель главы миссии Александер Хуґ.

Чтобы привлекать дончан в оккупационное войско, от российских кураторов в так называемых местных администраций поступил приказ о постановке граждан 2001 года рождения на воинский учет.

о строительстве операционного центра США для ВМС Украины на военно-морской базе в Очакове

Служба безопасности Украины разоблачила специальную информационную операцию российских спецслужб.  Пользуясь неосведомленностью русскоязычных пользователей Интернета относительно публикаций иностранных СМИ, российские спецслужбы целенаправленно публикуют статьи вымышленных авторов с заведомо "фейковой" информацией будто из иностранного источника. А потом эти публикации распространяются на подобных пророссийских информационных ресурсах.
"Помиритесь с Россией, и теракты закончатся!" - - сказал ведущий одного из политических ток-шоу на одном из российских телеканалов.

СБУ предупреждает о возможной новой кибератаке на сети украинских учреждений и предприятий и просит соблюдать рекомендации по безопасности, передает пресс-центр СБУ. При анализе вируса Petya специалисты обнаружили, что ей предшествовал сбор данных о предприятиях - электронные почты, пароли, реквизиты доступа к серверов, данные пользователей и другая информация, отсутствует в открытом доступе. В дальнейшем данные скрыли в файлах cookies и отправили на командный сервер.

Около тысячи учебников для детей на крымскотатарском языке оккупационная власть Крыма намерена уничтожить из-за украинской символики.

Ассанж оказался гбэшным кротом, а WikiLeaks - кремлевской технологией 
 в 2014 году ВВС и другие медиа сообщали об этих данных, в которых содержались подробности относительно российского военного и разведывательного вмешательства в Украине. Однако данные, полученные Wikileaks в 2016 году, содержали наполовину больше информации, но  Ассанж отказался их публиковать.

Волонтеры проекта "Миротворец" запускают онлайн-систему по распознаванию сепаратистов, террористов и других преступников, называется Identigraf.  система Identigraf сможет за 20-30 секунд обрабатывать миллионы фотографий сепаратистов, террористов и боевиков, собранных волонтерами центра "Миротворец".

 в Киеве прошла презентация команды украинских военных, которых отобрали для участия в 42-м Марафоне Морской пехоты США, который состоится 22 октября. Билеты в США и обратно, а также членские взносы команде обеспечивает корпорация ROSHEN.
В этом году, как и в 2016 году, для участия были отобраны герои со всей Украины. Главные критерии - прохождение службы в АТО и наличие ранения. Ведь главная цель марафона - реабилитация.  Потеря конечностей и тяжелые ранения в АТО не помешали украинским воинам  пробежать дистанцию в 10 километров в прошлом году.

Мышебратья.

  • Российский актер Безруков угодил в базу украинского центра "Миротворец"  за сознательное нарушение государственной границы Украины, а также участие в пропагандистских мероприятиях на территории оккупированного Россией полуострова Крым.
  • Советская и российская актриса Вера Алентова, главная звезда фильма "Москва слезам не верит", попала в базу  "Миротворца".  Вера Алентова стала участником молодежного образовательного форума "Таврида" в 2015 году. Форум проходит с 2014 года на территории оккупированного Крыма.
  • И Ирина Муравьева там же. Они гордятся тем, что принесли в Крым русскую речь (а то ее там не было)
  • И старенький Дроздов тоже запачкался и испортил себе некролог. Он даже считает это героизмом и гордится чем-то...
Вправление "гибридных мозгов" своих граждан для Украины задача не менее важная, чем европейские реформы, борьба с коррупцией или строительство стены : Раскрытая СБУ спецоперация ФСБ по заманиванию в Россию ветеранов АТО для последующего обвинения их в терроризме возможна исключительно из-за "гибридности" мозгов многих наших соотечественников

А нас-то за что ?!! и икона не помогает

В Сиднее в рамках празднования Дня независимости Украины с аншлагом прошла премьера фильма о женщинах в АТО

Россиян перекормили пропагандой. До людей постепенно доходит очевиднейшая мысль, которая была у них всегда, но она была просто задавлена грохотом пропаганды: плевать нам на все это величие и на всю эту империю. То есть все это "очень хорошо", но это вторая очередь. А первая очередь - не империя, а  " хочу жить нормально". Разжечь снова сейчас этот имперский внешнеполитический восторг практически невозможно.

Любопытное наблюдение, вполне логичное

(no subject)

18 August 2017 19:48
robofob: каченя з word (Default)
[personal profile] robofob
Дід мене дуже любили. Більш ніж инших онуків й онучок. Хоч я був десь посередині. Дід був капітан артилерії. Пройшов усю другу сьвітову. Потім, уже опісля як він помер, я з'ясував, що було те ще падло. Бабусю пиздив ногами. Тобто рідні діти його закономірно ненавиділи.
Але до мене вже було дещо інше. Дід возили мене на "охоту", стріляти качок, посеред ночі (бабуня мало не трапила в лікарню), на рибалку о четвертій ранку,  чотирьохрічного. Сапати город до прабабці в Гаркушенці, мені довіряли збирати кольорадські жуки (є навіть хвотка, де я з відерцем без штанів).
Дід був сволота.
Раз поночі пішов я до туалету, а бачу, світло в кухні горить: сидить Дід самотній. Я підійшло. Він мені налива румку "пий, потім бараниною жареною закусиш". Що ж, я випило. Було гидко. Але баранину дідо смажити вміли, що так, то так. От з того часу я й не пив оковитої, хоча мої однорічки десь вже в сьомому класі призвичаїлися.
А я тільки в десятому :)
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Пєрєіґрал™

 Терористичне угруповання «ФСБ» хотіло втемну використати колишніх учасників АТО для скоєння терактів на мокшанських болотах – Грицак. Головна новинка фашистських спецслужб – це використання втемну колишніх учасників АТО для прикриття своїх операцій. My two cents // Теракти на моцкві — вже скоро. Рязанскій сахар, ага.
 Мер Сіетла закликав демонтувати пам'ятник московському терористу Ульянову. "Жителі міста розчаровані через символи ненависті, расизму і жорстокості в нашому місті", - додав він. My two cents // Я тільки не розумію, навіщо взагалі у США встановлювали памʼятник одному з найбільш огидних міжнародних злочинців. Вони б ще Гітрєлу поставити пам'ятник.
 Тюркзіт. Ердоян закликав німецьких турків до бойкоту ХДС, СДПН та Зелених на виборах My two cents // Османський Ердоян пакостить німецьким партіям і тим самим стрімко веде свою країну назад у 1923 рік. З такими само наслідками.

Московсько-арапський тероризм

 Подвійний теракт в Іспанії. Вдень 17 серпня фургон врізався у перехожих на туристичній вулиці Рамбла в Барселоні. Загинули 13 людей, більше ста отримали травми. Потім, в ніч на 18 серпня, п'ятеро терористів були вбиті у Камбрільсі, коли вони також наїхали на перехожих. Раніше повідомлялося, що Іспанія екстрадувала до США московсько-фашистського кібертерориста Лісова, який готовий свідчити у ФБР проти своїх московських вата-жків, і блоґери слушно повʼязують ці дві події.
 Чутки. ЦРУ попереджало поліцію Каталонії про загрозу теракту у Барселоні за два місяці.
 Московська тербанда «ФСБ» готує в Україні теракти і гучні вбивства державних діячів - Грицак. Рашист планує теракти на стратегічних об’єктах життєзабезпечення, а також гучні убивства державних діячів. За останній місяць СБУ було виявлено три таких групи. Зокрема у Харкові 17 липня ми затримали керівника та головного виконавця-організатора такої групи, яку підготувало Головне управління Генштабу ЗС РФ, вони отримали завдання вчинити вбивство кількох громадських і державних діячів України.
 Рашист ніяк не заспокоїться. Теракт у Фінляндії: чоловік з ножем напав на перехожих у місті Турку. У результаті нападу загинула одна людина

Read more... )
bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
Опубліковано перший тизер українського фільму "Кіборги". Фільм про оборону Донецького аеропорту - "історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну".


(((( +3 )))) )

(no subject)

18 August 2017 18:51
robofob: каченя з word (Default)
[personal profile] robofob

Було мені рочків зі пʼять. Тато домовилися з Казіком (триюрідним братом) відвезти нас. Бо Дід почав відходити. Дід лежав на печі. Мовчав. Йшов звідтіля дух. Побачивши мене, сказав "піди до бджоли". Я пішов. Бджоли жалили. Їх було багато. А я малий, заплакав. Тож батько дали мені вудку й сказали "піди через буряки, там рибу полови". Я мале взяв і пішов. Через буряки була така собі посадка, тополі, а за ними ставок. А на березі ставка фільварк, десь біля трьох поверхів, але дуже занедбаний, сови в вікна залітали. Отож сиджу я на березі того ставу, ловлю риби на хліб, а поряд – ще один. Був у каптурі, проти спеку, тіпа як плащ-полатка. З такою ж вудкою, як у мене, малого. Й йому риби йшло. Десь за годину кивнув він у мій бік: "Візьми, малеча", й згріб свою рибу, й кинув до мене. Я узяв.

А пізніш увечорі додому пішов, з вудкою та рибами, а батько кажуть "дід в обід помер".

bytebuster: (Villeret)
[personal profile] bytebuster

Как выглядит извне политика Кремля. Это, когда ты нажираешься слабительного, с целью нагадить соседу, но не успеваешь...

Прав был Путин, который сказал, что через два года уровень жизни в Крыму и на довоенной территории России сравняется. Сравнялся!

Если и было при Яныке что-то, за чем я очень скучаю, так это сидящая в тюрьме Юля.

Гілка коментарів на Анти-колорадосі:
xxx: Реальность такова,что придется пожертвовать Сеулом,ради спасения планеты Земля.
yyy: Лучше Воронежем.
xxx: Воронежем в разы лучше. Но артиллерия Северокорейцев добьет только до Сеула.

- Янукович требует очную ставку с Порошенко, Яценюком, Кличко...
- А может организовать ему очную ставку с Чечетовым?!

Импортозамещение - это когда «Calvin Klein» на трусах Медведева написано русскими буквами.

Зря Поклонская так волнуется. В ее родном Крыму фильм «Матильда» всё равно не покажут из-за отсутствия электричества.

Путин посетил свиноферму. Редакция ТВ "Россия 24" обсуждает название сюжета для выпуска его на телеэкраны России. Рассматриваются варианты: «Путин среди свиней» и «Свиньи вокруг Путина».
- Эх, кабы это было бы просто фото, мы бы подписали просто - "Третий слева Путин", а тут ломай себе голову, - вздохнул выпускающий редактор.

Ученые обнаружили у овощей способность к общению друг с другом. В основном это общение происходит через ВКонтакт, Однокласники, Мой мир.

Противникам Западной цивилизации пора бы запретить въезд в Западную цивилизацию.

Подивитись точну кількість учасників →

rahunok: (Default)
лічильник української аудиторії